KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8993211
nr 899 3211
Olle Kåks
(1941-2003), Sverige
Blandteknik, Olle Kåks (1941-2003), signerad 1975 bm: 64x50
Utrop:
2.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 9 juni 2014
kl 20:01:03
350 kr
350 kr
450 kr
450 kr
500 kr
Olle Kåks
Läs mer om Olle Kåks